Koteder

Bosaya Kote Dernekler için sürekli olarak güncel bilgilerin paylaşıldığı sayfamıza hoş geldiniz. Koteder olarak gelişmekte olan tşcaret piyasasına ait en yeni bilgileri, Bosaya Kote olurken gerekli olan güncel şartları bulabileceğiniz sitemizden üye olarak sürekli yayarlanabilir, vermekte olduğumuz eğitimlere katılarak şirketiniz için hayati öneme sahip konularda bilgi, eğitim ve sertifika alabilirsiniz.

Mobil Tuvalet

Üyelerimizden olan Mobil Tuvalet sistemleri hakkında daha detaylı bilgileri alabilmek, ürün fiyat ve görsellerini görebilmek için Mobil Tuvalet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Web Sitesi Üyeliği
Koteder web sitesine üye olarak, site üyelerimize özel ayrıcalıktan faydalanarak, güncel konulardaki haberleri takip edebileceğiniz gibi, İsterseniz görsel dökümanlarımız kısmında site üyelerimize özel video eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurarak Koteder web sitesi üyeliği için gereken ilk adımı atmış olacaksınız .

Bu sayfamızda oluşturacağınız üyelik" KOTEDER Web Sitesi Üyeliği" olup, "Kurumsal veya Bireysel Dernek Üyeliği" anlamına gelmemektedir. Derneğimize üyelik koşulları için lütfen buraya tıklayınız.
Bülten Üyeliği
Bültenlerimize üye olarak
sitemiz ve tüm haberler hakkında bilgilendirmeler alın.
Haberler
  • IT FORUM TURKEY 29 OCAK 2019! KOTEDER IAMAI Partnerliğinde 29 Ocak 2019 tarihinde Fairmont Quasar Hotel'de 500 üst düzey yöneticinin 15'in üzerinde ülkeden katılımı ile gerçekleşecek olan IT Forum IT Forum Turkey'in medya partnerlari arasında yer alıyor. Etkinlikte KOTEDER üyelerine Konuşmacı, Sponsorluk ve Katılımcı ücretlerinde geçerli %25 indirim hakkı sağlanmıştır. Başvuru için www.itforumturkey.com