Koteder

Bosaya Kote Dernekler için sürekli olarak güncel bilgilerin paylaşıldığı sayfamıza hoş geldiniz. Koteder olarak gelişmekte olan tşcaret piyasasına ait en yeni bilgileri, Bosaya Kote olurken gerekli olan güncel şartları bulabileceğiniz sitemizden üye olarak sürekli yayarlanabilir, vermekte olduğumuz eğitimlere katılarak şirketiniz için hayati öneme sahip konularda bilgi, eğitim ve sertifika alabilirsiniz.

Mobil Tuvalet

Üyelerimizden olan Mobil Tuvalet sistemleri hakkında daha detaylı bilgileri alabilmek, ürün fiyat ve görsellerini görebilmek için Mobil Tuvalet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KOTEDER BASINDA! DEV RÖPORTAJ!

“Ekonomik koşullar, faizlerin yüksekliği, tasarrufların yetersizliği, var olan birikimlerin gayrimenkul sektöründe değerlendirme alışkanlığı gibi engellerle mücadele eden sermaye piyasasını geliştirmek, her ölçekteki şirket sahibinin, yönetiminin yüzünü Borsaya çevirmek istiyorsak ve yapılan bütün düzenlemelere rağmen istediğimiz düzeye gelmiyorsa teşvik artık kaçınılmazdır…”


Böyle söylüyor Nalan Erkarakaş… 


  ‘Ülkemizde bu şekilde desteklenecek şirketler, yaratacakları değerlerle aldıkları teşviklerin karşılığını ekonomiye katma değer olarak fazlasıyla geri döndürecek potansiyele sahiptir diye düşünüyorum.”
Bu inançla da altına imzasını atıyor KOTEDER Başkanı…
Mesaj bomba gibi, adres de belli…
 

Röportajın tamamına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz: 

http://www.borsagundem.com/borsa-kulis/koteder-tesvik-duzenlemesi-hayata-gecmeli-635306_p461124.htm

Bülten Üyeliği
Bültenlerimize üye olarak
sitemiz ve tüm haberler hakkında bilgilendirmeler alın.