Koteder

Bosaya Kote Dernekler için sürekli olarak güncel bilgilerin paylaşıldığı sayfamıza hoş geldiniz. Koteder olarak gelişmekte olan tşcaret piyasasına ait en yeni bilgileri, Bosaya Kote olurken gerekli olan güncel şartları bulabileceğiniz sitemizden üye olarak sürekli yayarlanabilir, vermekte olduğumuz eğitimlere katılarak şirketiniz için hayati öneme sahip konularda bilgi, eğitim ve sertifika alabilirsiniz.

Mobil Tuvalet

Üyelerimizden olan Mobil Tuvalet sistemleri hakkında daha detaylı bilgileri alabilmek, ürün fiyat ve görsellerini görebilmek için Mobil Tuvalet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SERMAYE PİYASASI KURULU ÖZEL DURUMLAR REHBERİNİ YAYINLADI

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımanan Haftalık Bültende yapılan açıklamada “Mülga Seri: VIII, No:54 sayılı Özel Durumların Kamuya Açıklanmasına İlişkin Esaslar Tebliği hükümleri uyarınca hazırlanan “Özel Durum Açıklamalarına İlişkin Rehber”in yürürlükten kaldırılarak, II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği’nin 27 nci maddesi uyarınca hazırlanan “Özel Durumlar Rehberi”nin kabul edilmesine ve söz konusu Rehber’in kamuya duyurulacağı tarih itibarıyla yürürlüğe girmesine karar verilmiştir.”


Özel Durumlar Rehberi İçin aşağıdaki linki tıklayınız.


javascript:nicTemp(http://www.spk.gov.tr/apps/haftalikbulten/displaybulten.aspx?yil=2014&sayi=19&submenuheader=null);


Bülten Üyeliği
Bültenlerimize üye olarak
sitemiz ve tüm haberler hakkında bilgilendirmeler alın.