Koteder

Bosaya Kote Dernekler için sürekli olarak güncel bilgilerin paylaşıldığı sayfamıza hoş geldiniz. Koteder olarak gelişmekte olan tşcaret piyasasına ait en yeni bilgileri, Bosaya Kote olurken gerekli olan güncel şartları bulabileceğiniz sitemizden üye olarak sürekli yayarlanabilir, vermekte olduğumuz eğitimlere katılarak şirketiniz için hayati öneme sahip konularda bilgi, eğitim ve sertifika alabilirsiniz.

Mobil Tuvalet

Üyelerimizden olan Mobil Tuvalet sistemleri hakkında daha detaylı bilgileri alabilmek, ürün fiyat ve görsellerini görebilmek için Mobil Tuvalet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KOTEDER Dernek Üyeliği
Sürekli gelişmekte ve güncellenmekte olan üye ağımıza katılarak siz de KOTEDER farkını yaşayabilirsiniz. KOTEDER üyesi olarak üyelerimize özel her ayrıcalıktan yararlanabilir, sayfamızdan güncel konulardaki haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca, konferans ve eğitimlerde üyelerimize özel %50'ye varan indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra isterseniz görsel dökümanlarımız kısmındaki üyelerimize özel eğitim notlarına, makalelere ve video eğitimlerine de ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Derneğimize "kurumsal üye" olabileceğiniz gibi, "bireysel üye" de olabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için Mevzuat kısmında yer alan dernek tüzüğümüzü inceleyebilirsiniz.

KOTEDER ailesine katılmak için aşağıdaki üyelik başvuru formunu indirerek doldurup imzaladıktan sonra adresimize PDF olarak ve posta ile gönderebilirsiniz.

Üyeliğe giriş aidatımız 1.500.-TL, yıllık üyelik aidatımz 1.500.-TL'dir. Yeni üyelerimizden üyeliğe kabul edildikleri yılda ayrıca yıllık üyelik aidatı alınmamaktadır. Banka hesap numaramız ve IBAN numaramız ve formun gönderileceği adres bilgilerimiz indirilebilir formun altında yer almaktadır.


KOTEDER BİREYSEL ÜYELİK FORMU


KOTEDER KURUMSAL ÜYELİK FORMU

Bülten Üyeliği
Bültenlerimize üye olarak
sitemiz ve tüm haberler hakkında bilgilendirmeler alın.
Haberler
  • IT FORUM TURKEY 29 OCAK 2019! KOTEDER IAMAI Partnerliğinde 29 Ocak 2019 tarihinde Fairmont Quasar Hotel'de 500 üst düzey yöneticinin 15'in üzerinde ülkeden katılımı ile gerçekleşecek olan IT Forum IT Forum Turkey'in medya partnerlari arasında yer alıyor. Etkinlikte KOTEDER üyelerine Konuşmacı, Sponsorluk ve Katılımcı ücretlerinde geçerli %25 indirim hakkı sağlanmıştır. Başvuru için www.itforumturkey.com