Koteder

Bosaya Kote Dernekler için sürekli olarak güncel bilgilerin paylaşıldığı sayfamıza hoş geldiniz. Koteder olarak gelişmekte olan tşcaret piyasasına ait en yeni bilgileri, Bosaya Kote olurken gerekli olan güncel şartları bulabileceğiniz sitemizden üye olarak sürekli yayarlanabilir, vermekte olduğumuz eğitimlere katılarak şirketiniz için hayati öneme sahip konularda bilgi, eğitim ve sertifika alabilirsiniz.

Mobil Tuvalet

Üyelerimizden olan Mobil Tuvalet sistemleri hakkında daha detaylı bilgileri alabilmek, ürün fiyat ve görsellerini görebilmek için Mobil Tuvalet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KAPSAMINDA FİRMALARDAN BEKLENTİLER WEBINARI 15 EKİMDE YAPILACAK
Sayın Üyemiz/Paydaşımız,
Bildiğiniz gibi, SPK tarafından Kurumsal Yönetim Tebliği’nde geçen hafta yapılan değişiklik ile Sürdürülebilirlik konusunu düzenleme kapsamına almıştır. Sizleri aşağıda katılım bilgileri yer alan "Sürdürülebilirlik Kapsamında Firmalardan Beklentiler" Konulu Ücretsiz Webinara davet ediyoruz. MicroSoft Teams ortamında yapılacak etkinliğe katılım bağlantısı sadece LCV verenler ile paylaşılacaktır.
Not: Katılımınızı 15/10/2020 günü saat 14:00'e kadar iletmenizi rica ederiz.
Tarih ve Saat: 15 Ekim 2020, 15:00-16:15
Konuşmacı: Dr. Cenk Türker, ESG Turkey Danışmanlık

Kısa Özgeçmiş: 

Dr. Cenk Türker, Borsa İstanbul tarafından yürütülmekte olan Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Koordinasyon Kurulu (YOİKK) Görev Gücü’ne katkı sunmaktadır. Dr. Türker, sürdürülebilirlik alanında BM Küresel İlkeler Sözleşmesi, CDP, TÜSİAD, TKYD gibi ülkemizdeki birçok kuruluş ile çalışmalar yapmakta ayrıca, üniversitelerde lisans düzeyinde çeşitli dersler ve MBA düzeyinde Stratejik Yönetim ve Pazarlama Yönetimi derslerini vermektedir. YÖK onaylı Sürdürülebilir İş Modeli Sertifika Programı da geliştirmiş olan Dr. Türker'in  ayrıntılı özgeçmiş bilgisi için burayı tıklayınız.
Bülten Üyeliği
Bültenlerimize üye olarak
sitemiz ve tüm haberler hakkında bilgilendirmeler alın.
Haberler
  • DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ KOTEDER & Hey Digital &RiskActive İŞBİRLİĞİYLE ŞİRKETLERDE DİJİTAL PAZARLAMA & İHRACAT UYGULAMALARI Moderatör: Nalan Erkarakaş-KOTEDER Yönetim Kurulu Başkanı Katılımcılar: - Sedef Erdoğmuş-Hey Digital, Co-Founder & CEO - Güneş Kasap-RiskActive Projeler Koordinatörü Tarih ve saat: 27 Mayıs 2019, 13:00 -16:00 Yer: Windowist Tower, Maslak, İstanbul
  • IT FORUM TURKEY 29 OCAK 2019! KOTEDER IAMAI Partnerliğinde 29 Ocak 2019 tarihinde Fairmont Quasar Hotel'de 500 üst düzey yöneticinin 15'in üzerinde ülkeden katılımı ile gerçekleşecek olan IT Forum IT Forum Turkey'in medya partnerlari arasında yer alıyor. Etkinlikte KOTEDER üyelerine Konuşmacı, Sponsorluk ve Katılımcı ücretlerinde geçerli %25 indirim hakkı sağlanmıştır. Başvuru için www.itforumturkey.com
Görsel Eğitim
Önemli Konulardaki görsel eğitim dökümanlarımızı artık bu bölümüzden izleyebilirsiniz.