Koteder

Bosaya Kote Dernekler için sürekli olarak güncel bilgilerin paylaşıldığı sayfamıza hoş geldiniz. Koteder olarak gelişmekte olan tşcaret piyasasına ait en yeni bilgileri, Bosaya Kote olurken gerekli olan güncel şartları bulabileceğiniz sitemizden üye olarak sürekli yayarlanabilir, vermekte olduğumuz eğitimlere katılarak şirketiniz için hayati öneme sahip konularda bilgi, eğitim ve sertifika alabilirsiniz.

Mobil Tuvalet

Üyelerimizden olan Mobil Tuvalet sistemleri hakkında daha detaylı bilgileri alabilmek, ürün fiyat ve görsellerini görebilmek için Mobil Tuvalet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

GENEL KURUL ÖNCESİNDE TÜRKİYE VE DÜNYA EKONOMİSİNİ DEĞERLENDİRDİK

Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı öncesinde saat 14:00-16:00 arasında iRes Financial Research & Advisory firması kurucu ve yöneticisi Sn. Zekeriya ÖZTÜRK ile "Türkiye ve Genel Olarak Dünya Ekonomisine Bakış: Bizi neler Bekliyor?" temalı bir Yuvarlak Masa Toplantısı ile bir ufuk turu yaptık. Sn. ÖZTÜRK'ün kısa özgeçmişi aşağıda yer almaktadır:

 

Zekeriya ÖZTÜRK , Managing Director 

Founder of iRes Financial Research & Advisory

Prior to founding iRes, Zekeriya worked as an EVP at Garanti Bank Turkey responsible for International Business Development, and served as a Board Member at Garanti Bank Romania, Garanti Asset Management (responsible from risk), and Garanti Securities (audit Committee member) between 2006 and 2013.  

Prior, he was First Vice President at Merrill Lynch in London as a Financial Analyst for six years. He also worked as a research analyst in various local and international brokerage firms during his nineteen year career in Finance. His main coverage was banking sector in Turkey, Russia, Egypt, Czech Republic and Israel. Cement, retail, refining, petrochemicals and conglomerates were among his sectoral coverage universe throughout his career.  

Zek received a number of awards from Institutional Investors and Extel, as the best Turkey and Financial Research analyst. He holds B.Sc. in Naval Architecture, M.Sc. in Robotics/Automatic Control Systems degrees from Istanbul Technical University and Masters degree in Business Administration from Edinburgh University. Bülten Üyeliği
Bültenlerimize üye olarak
sitemiz ve tüm haberler hakkında bilgilendirmeler alın.
Haberler
  • IT FORUM TURKEY 29 OCAK 2019! KOTEDER IAMAI Partnerliğinde 29 Ocak 2019 tarihinde Fairmont Quasar Hotel'de 500 üst düzey yöneticinin 15'in üzerinde ülkeden katılımı ile gerçekleşecek olan IT Forum IT Forum Turkey'in medya partnerlari arasında yer alıyor. Etkinlikte KOTEDER üyelerine Konuşmacı, Sponsorluk ve Katılımcı ücretlerinde geçerli %25 indirim hakkı sağlanmıştır. Başvuru için www.itforumturkey.com
Görsel Eğitim
Önemli Konulardaki görsel eğitim dökümanlarımızı artık bu bölümüzden izleyebilirsiniz.