Koteder

Bosaya Kote Dernekler için sürekli olarak güncel bilgilerin paylaşıldığı sayfamıza hoş geldiniz. Koteder olarak gelişmekte olan tşcaret piyasasına ait en yeni bilgileri, Bosaya Kote olurken gerekli olan güncel şartları bulabileceğiniz sitemizden üye olarak sürekli yayarlanabilir, vermekte olduğumuz eğitimlere katılarak şirketiniz için hayati öneme sahip konularda bilgi, eğitim ve sertifika alabilirsiniz.

Mobil Tuvalet

Üyelerimizden olan Mobil Tuvalet sistemleri hakkında daha detaylı bilgileri alabilmek, ürün fiyat ve görsellerini görebilmek için Mobil Tuvalet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KOTEDER & İSMMMO İÇ DENETİMİN SUNDUĞU FIRSATLARI KONUŞACAK
Açılış konuşmasını İSMMMO Başkanı Sn. Yücel AKDEMİR’in yapacağı “İŞLETME SAHİPLERİ İÇİN İÇ DENETİMİN  SUNDUĞU FIRSATLAR” başlığı altında gerçekleştirilecek organizasyon kapsamında “İşletme Sahiplerinin Güvenilir İşletme Danışmanlarından Beklentileri”  konulu oturumun moderatörlüğünü İSMMMO İç Denetim Komite Üyesi Sn. Mustafa SÖNMEZ yapacak. Diğer panelist OPET Petrolcülük A.Ş. Yönetim Kurulu Temsilcisi Sn. Seyfullah ATÇI olacak. 

Seminer broşürü http://ow.ly/3hU930jKhxV 

Rezervasyon için
http://ow.ly/XNrM30jKhAf 

Bülten Üyeliği
Bültenlerimize üye olarak
sitemiz ve tüm haberler hakkında bilgilendirmeler alın.
Haberler
  • IT FORUM TURKEY 29 OCAK 2019! KOTEDER IAMAI Partnerliğinde 29 Ocak 2019 tarihinde Fairmont Quasar Hotel'de 500 üst düzey yöneticinin 15'in üzerinde ülkeden katılımı ile gerçekleşecek olan IT Forum IT Forum Turkey'in medya partnerlari arasında yer alıyor. Etkinlikte KOTEDER üyelerine Konuşmacı, Sponsorluk ve Katılımcı ücretlerinde geçerli %25 indirim hakkı sağlanmıştır. Başvuru için www.itforumturkey.com
Görsel Eğitim
Önemli Konulardaki görsel eğitim dökümanlarımızı artık bu bölümüzden izleyebilirsiniz.