Koteder

Bosaya Kote Dernekler için sürekli olarak güncel bilgilerin paylaşıldığı sayfamıza hoş geldiniz. Koteder olarak gelişmekte olan tşcaret piyasasına ait en yeni bilgileri, Bosaya Kote olurken gerekli olan güncel şartları bulabileceğiniz sitemizden üye olarak sürekli yayarlanabilir, vermekte olduğumuz eğitimlere katılarak şirketiniz için hayati öneme sahip konularda bilgi, eğitim ve sertifika alabilirsiniz.

Mobil Tuvalet

Üyelerimizden olan Mobil Tuvalet sistemleri hakkında daha detaylı bilgileri alabilmek, ürün fiyat ve görsellerini görebilmek için Mobil Tuvalet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İŞLETMENİN BÜYÜKLÜĞÜNDEN BAĞIMSIZ DEĞER: MARKA KONULU YUVARLAK MASA TOPLANTISINI 18 NİSAN 2018 GÜNÜ KOLLEKTİF HOUSE LEVENT'DE GERÇEKLEŞTİRDİK


EYÜBOĞLU Marka ve Patent Danışmanlık A.Ş. ekibi tarafından yapılan sunum ve interaktif katılımla markanın yurtiçinde ve dünya çapında korunmasının yöntemlerini konuştuk.

Markanın ülke çapında tescili ve korunmasını konunun uzmanı Av. Samiye Eyüboğlu, dünya çapında tescili ve korunmasını ise Av. Gizem Karpuzoğlu anlattılar.

Halka açık şirketlerin varlıkları arasında yer alan markanın firma değeri olarak tespit edilmesi ve bilançoda aktifler arasında yer alması konusunda düzenleme yapılmasının gerekli olduğu konusunda görüş birliğine varıldı. 

Kıymetli sunumları için EYÜBOĞLU ekibine teşekkür ediyoruz.

Bülten Üyeliği
Bültenlerimize üye olarak
sitemiz ve tüm haberler hakkında bilgilendirmeler alın.
Haberler
  • IT FORUM TURKEY 29 OCAK 2019! KOTEDER IAMAI Partnerliğinde 29 Ocak 2019 tarihinde Fairmont Quasar Hotel'de 500 üst düzey yöneticinin 15'in üzerinde ülkeden katılımı ile gerçekleşecek olan IT Forum IT Forum Turkey'in medya partnerlari arasında yer alıyor. Etkinlikte KOTEDER üyelerine Konuşmacı, Sponsorluk ve Katılımcı ücretlerinde geçerli %25 indirim hakkı sağlanmıştır. Başvuru için www.itforumturkey.com
Görsel Eğitim
Önemli Konulardaki görsel eğitim dökümanlarımızı artık bu bölümüzden izleyebilirsiniz.