Koteder

Bosaya Kote Dernekler için sürekli olarak güncel bilgilerin paylaşıldığı sayfamıza hoş geldiniz. Koteder olarak gelişmekte olan tşcaret piyasasına ait en yeni bilgileri, Bosaya Kote olurken gerekli olan güncel şartları bulabileceğiniz sitemizden üye olarak sürekli yayarlanabilir, vermekte olduğumuz eğitimlere katılarak şirketiniz için hayati öneme sahip konularda bilgi, eğitim ve sertifika alabilirsiniz.

Mobil Tuvalet

Üyelerimizden olan Mobil Tuvalet sistemleri hakkında daha detaylı bilgileri alabilmek, ürün fiyat ve görsellerini görebilmek için Mobil Tuvalet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nin ikincisi bu yıl, 14-15 Kasım 2017 tarihlerinde düzenlenecek. 

 

Kongrenin teması, ülkemizin 2023 vizyonundan hareketle “Geleceğimiz İçin Büyüme” olarak belirlendi. 

 

KOTEDER olarak "DESTEKLEYEN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ" arasında yer aldığımız ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Nalan ERKARAKAŞ'ın Moderatör olarak yer alacağı Kongre’deki tüm panellere ve eğitimlere katılım ücretsizdir. 

 

Kongre'ye katılım için aşağıdaki bağlantıda yer alan web sayfasından kayıt yaptırabilirsiniz.

 

www.sermayepiyasalarikongresi.org.tr

 

 

Saygılarımızla,

Bülten Üyeliği
Bültenlerimize üye olarak
sitemiz ve tüm haberler hakkında bilgilendirmeler alın.
Haberler
  • IT FORUM TURKEY 29 OCAK 2019! KOTEDER IAMAI Partnerliğinde 29 Ocak 2019 tarihinde Fairmont Quasar Hotel'de 500 üst düzey yöneticinin 15'in üzerinde ülkeden katılımı ile gerçekleşecek olan IT Forum IT Forum Turkey'in medya partnerlari arasında yer alıyor. Etkinlikte KOTEDER üyelerine Konuşmacı, Sponsorluk ve Katılımcı ücretlerinde geçerli %25 indirim hakkı sağlanmıştır. Başvuru için www.itforumturkey.com
Görsel Eğitim
Önemli Konulardaki görsel eğitim dökümanlarımızı artık bu bölümüzden izleyebilirsiniz.