Koteder

Bosaya Kote Dernekler için sürekli olarak güncel bilgilerin paylaşıldığı sayfamıza hoş geldiniz. Koteder olarak gelişmekte olan tşcaret piyasasına ait en yeni bilgileri, Bosaya Kote olurken gerekli olan güncel şartları bulabileceğiniz sitemizden üye olarak sürekli yayarlanabilir, vermekte olduğumuz eğitimlere katılarak şirketiniz için hayati öneme sahip konularda bilgi, eğitim ve sertifika alabilirsiniz.

Mobil Tuvalet

Üyelerimizden olan Mobil Tuvalet sistemleri hakkında daha detaylı bilgileri alabilmek, ürün fiyat ve görsellerini görebilmek için Mobil Tuvalet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

TKYD ve KOTEDER işbirliğinde “Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum ve Raporlama Çalıştayı” 28 Ocak 2016 Günü Yapıldı!

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ile işbirliğine giderek borsa şirketlerinin kurumsal yönetim uygulamalarının geliştirilmesi amacıyla “Kurumsal Yönetim İlkelerinin Uygulanmasında Sermaye Piyasası Kurulu’na Destek” başlıklı bir proje başlatıldı.

Proje’nin ilk aşamasında halka açık şirketlerin kurumsal yönetim ilkelerine ilişkin değerlendirmelerini almak amacıyla 28 Ocak 2016 tarihinde Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) ve Borsaya Kote Ortaklık Yöneticileri Derneği (KOTEDER) işbirliğinde “Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum ve Raporlama Çalıştayı” düzenlendi.. 

Nestor Advisors Ltd. ‘den David Risser ve Ünsal Gündüz Avukatlık Bürosundan Burak Koçer'in moderatörlüğünde 28 Ocak 2016 tarihinde 14.00 – 18.00 saatleri arasında Avantgarde Hotel Levent’te İngilizce olarak düzenlenen çalıştaya üyelerimizin içinde bulunduğu 19 farklı Halka Açık Şirket temsilcisi katıldı. Çalıştaydan çok verimli değerlendirmeler ortaya çıktı. 


Projenin basın bültenine buradan ulaşabilirsiniz.


Bülten Üyeliği
Bültenlerimize üye olarak
sitemiz ve tüm haberler hakkında bilgilendirmeler alın.
Haberler
  • IT FORUM TURKEY 29 OCAK 2019! KOTEDER IAMAI Partnerliğinde 29 Ocak 2019 tarihinde Fairmont Quasar Hotel'de 500 üst düzey yöneticinin 15'in üzerinde ülkeden katılımı ile gerçekleşecek olan IT Forum IT Forum Turkey'in medya partnerlari arasında yer alıyor. Etkinlikte KOTEDER üyelerine Konuşmacı, Sponsorluk ve Katılımcı ücretlerinde geçerli %25 indirim hakkı sağlanmıştır. Başvuru için www.itforumturkey.com
Görsel Eğitim
Önemli Konulardaki görsel eğitim dökümanlarımızı artık bu bölümüzden izleyebilirsiniz.