Koteder

Bosaya Kote Dernekler için sürekli olarak güncel bilgilerin paylaşıldığı sayfamıza hoş geldiniz. Koteder olarak gelişmekte olan tşcaret piyasasına ait en yeni bilgileri, Bosaya Kote olurken gerekli olan güncel şartları bulabileceğiniz sitemizden üye olarak sürekli yayarlanabilir, vermekte olduğumuz eğitimlere katılarak şirketiniz için hayati öneme sahip konularda bilgi, eğitim ve sertifika alabilirsiniz.

Mobil Tuvalet

Üyelerimizden olan Mobil Tuvalet sistemleri hakkında daha detaylı bilgileri alabilmek, ürün fiyat ve görsellerini görebilmek için Mobil Tuvalet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KOTEDER Yönetim Kurulu Başkanı Nalan ERKARAKAŞ' ın Mesajı

Türkiye Sermaye Piyasasının Değerli Paydaşı,

Halka açık şirket olmak global piyasalarda “ortak dil konuşan” şirketler arasına katılmak demektir. Borsaya Kote Ortaklık Yöneticileri Derneği (KOTEDER) olarak temel amacımız, hisseleri Borsa’da işlem gören halka açık şirketler ile halka açılmayı planlayan şirketlerin düzenleyici kurumlar ve diğer piyasa paydaşları arasında bu ortak dilin yaygınlaştırılmasına katkı sağlayacak bir “iletişim köprüsü” olabilmektir. 

KOTEDER’in öncelikli hedefi, şirketlerimizin hisselerini halka arz ederek sermaye piyasaları yoluyla en uygun maliyetlerle finansman sağlamaları konusunda farkındalık yaratmaktır. Bu hedef doğrultusunda gerçekleştireceğimiz yoğun bilgilendirme faaliyetleri ile şirketler ve düzenleyici kurumlar arasında iletişim ve işbirliğini kolaylaştırırken; herbiri kendi alanında uzman olan yönetim kadrosu ve bünyesindeki yetkin danışmanlarıyla hisseleri Borsa’da işlem görmekte olan veya halka açılmayı planlayan şirketlerin, düzenlemelerden kaynaklanan tereddüt ve sorunlarının giderilmesini temel yol haritamız olarak belirledik.

Yukarıda kısaca özetlediğimiz amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda hisseleri Borsa’da işlem gören ve görmeyen halka açık şirketlerimizin tamamını KOTEDER üyeleri arasında görmek isteriz. Üyelerimiz arasına katılan herbir şirket, sektör ve düzenleyici kurumlar arasında “iletişim köprüsü” kurma işlevimizde gücümüze güç katacaktır. Sizleri bu çabamıza ortak olmaya ve hep birlikte şirketlerimizin değerlerini arttırarak sermaye piyasalarımıza katkıda bulunmaya davet ediyoruz.http://www.vergidunyasi.com.tr/images/new/tw.png                                                     http://www.vergidunyasi.com.tr/images/new/fb.pngBülten Üyeliği
Bültenlerimize üye olarak
sitemiz ve tüm haberler hakkında bilgilendirmeler alın.
Haberler
  • IT FORUM TURKEY 29 OCAK 2019! KOTEDER IAMAI Partnerliğinde 29 Ocak 2019 tarihinde Fairmont Quasar Hotel'de 500 üst düzey yöneticinin 15'in üzerinde ülkeden katılımı ile gerçekleşecek olan IT Forum IT Forum Turkey'in medya partnerlari arasında yer alıyor. Etkinlikte KOTEDER üyelerine Konuşmacı, Sponsorluk ve Katılımcı ücretlerinde geçerli %25 indirim hakkı sağlanmıştır. Başvuru için www.itforumturkey.com
Görsel Eğitim
Önemli Konulardaki görsel eğitim dökümanlarımızı artık bu bölümüzden izleyebilirsiniz.